Biedru sapulce un Tērvetes Dabas Parks


Kādā vēlā trešdienas vakarā (precīzāk - 5.10.11.) notika mūsu organizācijas "kārtējā" biedru sapulce. Sapulcē ieskicējām savus turpmākās darbības mērķus:
1. Fotoorientēšanās pasākums Staļģenē (Pavasarī)
2. Piedalīšanās "Ziemas Priekos"
3. Aktīvāka interese par apmācībām, pasākumiem un dažādiem jauniešu projektiem.
4. Katru mēnesi izdarīt kaut ko kopīgi (vienalga vai tas būtu pasākums, sapulce vai kāda cita veida aktivitāte).
Tāpat dalījāmies pieredzē par aizvadītajām jauniešu apmaiņām. Uzņēmām arī vienu jaunu biedru, kurš cerams pavilks mūs nedaudz nost no sportiskajām aktivitātēm un ieviesīs kādu jaunu vēsmu mūsu darbībā.

Tātad kā jau norunāts - katru mēnesi vismaz viena kopīga aktivitāte.  Šoreiz pateicoties pavasarī izcīnītajam ielūgumam uz Tērvetes Dabas Parku nolemjam, ka ir pēdējais brīdis to izmantot. Skaistā (nu varēja būt tikai nedaudz siltāks un saulaināks) sestdienas dienā (15.10.2011.) devāmies ceļā. Šoreiz gan bijām tikai 5, bet tāpat bija jauks piedzīvojums. Ložņājām pa Rūķīšu mājiņām (ja kāds vēl domā, kas tur tik īpašs - lai  pamēģina pats - jāsraujās ne pa jokam!), satikām Meža māti un pabijām pie jaukās Raganas, kura no mums izkasīja problēmas, pacienāja ar tēju un vēl līdzi iedeva pulverīti pret dažādām dzīves problēmām.Atsaucām atmiņā bērnību pavērojot Čučumuižas rūķu uzstāšanos un izgājām sprīdīša rīta rosmes taku.Pabijām pie Sīkstulienes, maldījāmies pa labirintiem un visbeidzot labi izstaigājušies pametām Tērveti, lai dotos atpakaļ uz Jelgavu un labi paēstu. Tiešām jauki pavadīta diena. Paldies visiem, kas ieradās! Domājam, ko daram tālāk t.i. kāds būs Novembra pasākums? (Piedāvājumā ir sasaistīt pasākumu ar Lāčplēša dienu)!


  
Komentāri (0)  |  2011-10-25 01:17  |  Skatīts: 1184x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ