A fortune teller told me .. what the sustainable mobility is...„..moving between Asia and Europe by train, by boat, by car, sometimes on foot, the pace of my day is completely changed, the distances have regained their value and I have found in traveling the old taste of discovery and adventure. The travel by train or boat has given me back the sense of the vastness of the world and especially helped me to rediscover a humanity, that of the most, one of which is that, by dint of flying, almost forgot the existence… ”
...
Komentāri (0)  |  2013-08-04 05:27  |  Skatīts: 634x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Seminārs Ogrē.


Sveiki, dārgie Still Running biedri un citi lasītāji. Tad nu beidzot ir tapis raksts par to kā mums gāja ‘’Jaunatne darbībā” rīkotajā seminārā, kura galvenais mērķis bija izvērtēt jauniešu apmaiņas.

...
Komentāri (0)  |  2012-04-26 20:36  |  Skatīts: 965x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Misija "Zaļā nakts"


1.Decembrī  daļa no lieliskās „Still running” komandas iejutās vides dakteru lomā un devās misijā „Zaļā nakts”.  Lai varētu piedalīties šajā atbildīgajā pasākumā vispirms bija jāveic zināmi sagatavošanās darbi – jāparāda sava erudīcija „zaļajos” jautājumos un jāiekļūst 20 labāko komandu skaitā. 

...
Komentāri (3)  |  2011-12-06 06:35  |  Skatīts: 1427x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Biedru sapulce un Tērvetes Dabas Parks


Kādā vēlā trešdienas vakarā (precīzāk - 5.10.11.) notika mūsu organizācijas "kārtējā" biedru sapulce. Sapulcē ieskicējām savus turpmākās darbības mērķus:
1. Fotoorientēšanās pasākums Staļģenē (Pavasarī)
2. Piedalīšanās "Ziemas Priekos"
3. Aktīvāka interese par apmācībām, pasākumiem un dažādiem jauniešu projektiem.
4. Katru mēnesi izdarīt kaut ko kopīgi (vienalga vai tas būtu pasākums, sapulce vai kāda cita veida aktivitāte).
...
Komentāri (0)  |  2011-10-25 01:17  |  Skatīts: 1185x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


ES projektu ekskursija


Otrdien (20.09.2011.) daļa no "Still running" kompānijas devās nelielā ekskursijā uz Dobeles pusi lai apskatītu jaunākos ar Eiropas Savienības atbalstu topošos projektus. 
Pirmkart sarunas, satraukums un neliela ziņkārība autobusā par to, kur mēs vispār dodamies, jo precīzu ceļu jau nezinām tāpat arī galamērķi. Vecais labais autobuss nogādāja mūs īstos latviešu laukos, kur izsvieda mūs pie lielas celtnes, kas tikai nedaudz atgādināja govju novietni. Tur mūs sagaidīja simpātiska izskata vīrietis ap 30 gadiem, ļoti atvērts un komunikabls, droši varam apgalvot, ka viņam patīk klāstīt un lepoties par to, kas ir sasniegts un cik daudz darba ir ieguldīts. Šis vīrietis mūs ieveda lielā govju novietnē jeb kā vienkāŗšie ļaudis saka- kūtī, kura paredzēta 1300 govīm, bet ir paredzēts būvēt vēl vienu kūti, jo kopumā šajā sainiecībā paredzēts audzēt 2500 govis, īpašas Amerikas šķirnes govis, kas sniedz 3reiz lielāku izslaukumu nekā latviešu govis. Pienu paredzēts pārveidot par piena pulveri, lai būtu iespējams to eksportēt uz daudz dažādiem pasaules tirgiem. Šāda tipa kūts ir vienīgā Baltijā un viena no reti zināmajām Eiropā, kopumā tas būs milzīgs bezatlikumu tehnoloģiju parks 22ha platībā (Govju ferma, kautuve, kukurūzas lauki, biogāzes ražotne) Tāpēc ne velti šis saimnieks var lepoties ar paveikto, jo projekts ir izstrādāts līdz vismazākajiem sīkumiem un tajā ir apvienotas labākās lietas no daudzām pasaules valstīm, kas rada ļoti lielu resursu ekonomiju. Var teikt, ka mēs tagad sapratām kā ir jāveido projekti :)
...
Komentāri (0)  |  2011-09-22 04:57  |  Skatīts: 755x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Les Sentinelles de l’environnement


Nu jau kādu brītiņu esam atpakaļ no Belgium Exchange „Les Sentinelles de l’environnement” jeb mūsu pirmā nopietnā projekta/jauniešu apmaiņas, kas norisinājās gleznainajā Botassart-Sur-Semois, Beļgijā no 29.09.2011.-09.09.2011. Projektā piedalījās jaunieši no piecām dažādām valstīm:

LATVIAN TEAM: Kate, Zane, Daiga, Helsa, Sanita, Ivars;

BELGIUM TEAM: Florence, Aurelie, Tanguy, Geoffrey, Vincent, Yannick, Damien, Jean-Ba;

...
Komentāri (0)  |  2011-09-21 11:08  |  Skatīts: 886x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Kates un Zanes ceļojums uz APV


Zanes un Kates ceļojums

(Rīga-Charleroi-Charleroi.Sud-Namur-Libramont-Betrix-Paliseul-Bouillion-Botassart-Bouillion-Libramont-Brussels-Heysel-Brussels-Brussels nacionālā lidosta-Rīga)

8AUG

0.      Kate pirmo reizi lido.

...
Komentāri (2)  |  2011-08-12 22:32  |  Skatīts: 1158x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Canikavas jauniešu forums


Tā kā mūsu darbība aptver ne tikai Jelgavu, tad pārmaiņas pēc pabūts Carnikavas jauniešu forumā, kas beidzot ir iekustinājis ledu arī šajā mazpilsētā. Foruma laikā tika liktas kopā galvas un domāts par to ko jaunieši vēlas redzēt Carnikavā un idejas tapa daudz un interesantas. Pozitīvais faktors ir tas, ka šeit mums jau tika aizrunāts faksiņš un skeneris (kas diemžēl šobrīd gan pieejams tikai darbadienās, bet no 01.05. būs arī sestdienās) un top sadarbības iespējas ar vietējo TIC, kas nozīmē, ka vasarā varēs droši braukt atpūsties uz Carnikavu un mēģināt arī šeit realizēt kaut ko interesantu. :)
...
Komentāri (4)  |  2011-03-19 22:48  |  Skatīts: 2010x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Ekskursija pa Jelgavas torni


Šodien nolēmām doties ekskursijā uz Jelgavas Trīsvienibas baznīcu.
Ar pozitīvu noskaņojumu devāmies uz pirmo izstādi, kur varēja apskatīt Latvijas valsts prezidentu biogrāfijas un padarīto Latvijas valsts labā, un Jelgavas ģērboņa, karoga un goda zīmju izcelsmi, kur arī katrs ieguvām diplomu par "Jelgavas Ģērboņa Glābēja goda nosaukumu", kas parāda to, ka mēs esam zinoši par Latvijas vēsturi un mākam saglabat Latvijas kultūrvēsturisko mantojumu.
Otrā izstāde, kura atradās jau 5. stāvā, apskatījām aušanas iekārtas un pašas mācijāmies to darīt.
...
Komentāri (0)  |  2011-03-17 05:36  |  Skatīts: 853x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Pirmsākumi jeb sākumu sākums


Tad nu reiz kādā 2010. gada rudenīgā dienā tika izlemts piedalīties jauniešu kluba „Klikšķis" jauniešu sadraudzības spēlēs „Krītošo lapu olimpiāde", kas norisinājās Jaunsvirlaukas pagasta Staļģenē. Vispirms, protams, bija jāatrisina ļoti diskutabls jautājums - komandas nosaukums. Atmetot variantus „Zelta kaka" un „ADB" (Otrajam atšifrējumu labāk nezināt) izlemts tika par labu vienkāršajam un praktiskajam „VIP".
...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 694x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.